Новини та події

354 переглядів
 

М. Єфименко: власні унікальні педагогічні системи фізичного розвитку дітей дошкільного віку

Сьогодні багато дітей дошкільного віку мають проблеми зі здоров’ям і найчастіше з поставою, з руховим розвитком. Тому авторські методики М. М. Єфименка, які ґрунтуються на законах природи, дозволяють подолати ці вади, перетворити одноманітні заняття на заняття-вистави, що приносять дітям радість і користь.

Дивитись «Виставки»

23.03.2021 


«Поезія — це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі»

Наша земля щедра на таланти, на сильні характери і дуже поетична.

Запрошуємо всіх бажаючих у творчий політ поетичного слова і пам’ятаймо, поезія – це музика слів, що єднає всіх задля утвердження всього прекрасного в житті. Тож, любімо поезію, відчуваймо її гармонію, дихаймо нею, аби змінювати світ на краще!

Дивитись «Бібліографічні огляди та рекомендаційні списки літератури»

19.03.2021


До вершин викладацької майстерності: розробки  уроків з історії та правознавства  

В методичних розробках приведені різні види уроків, які підготовлені із застосуванням сучасних інноваційних технологій, новітніх форм і методів роботи. Ці методики сприяють підвищенню предметної компетентності та розвитку творчих здібностей учнів.

Дивитись «Виставки»

12.03.2021


Прославлені українки

Видатні українські жінки своєю багатогранною діяльністю вплинули на розвиток і становлення української нації, суспільства, держави. Вони внесли вагомий вклад в розвиток мистецтва, освіти, науки, літератури і багато інших сфер життя. Тому напередодні свята 8-го березня пропонуємо вашій увазі екскурс в історію славного жіноцтва України, чиї заслуги є предметом гордості всього людства.

Дивитись «Виставки»

04.03.2021


Бібліотека продовжує систему відкритих переглядів матеріалів під рубрикою «Актуально». Тема 2: Академічна доброчесність. Критерії якості наукового дослідження.

Дивитись «Виставки»

24.02.2021 


«Культурна героїня 21 століття»  (до 150-річчя від дня народження Лесі Українки)

Читаємо про Лесю Українку : новий погляд, новий контекст, нові виклики.

Дивитись «Літературний гід»

24.02.2021


Плекаємо рідну мову

Мова – це код нації, самоідентичність народу, той хто плекає мову має шанс на розвиток та процвітання. Пізнавайте, вчить, досліджуйте рідну мову, вона ще має в собі безліч незвіданих граней.

Дивитись «Виставки»

19.02.2021


Пам’яті Небесної сотні присвячується…

19 лютого для студентів гуманітарно-економічного факультету відбувся захід, присвячений Дню пам’яті Небесної сотні, до якого бібліотека презентувала Літературний гід «Народжені вільними». Студенти, викладачі, та громадськість міста ознайомились з книгами репортажів, свідченнями очевидців, аналітикою науковців, збірками ліричної поезії і захоплюючими зразками художньої прози. Таким постає усвідомлений в слові досвід Майдану. Осмислення продовжується.

Дивитись «Інтелектуально-пізнавальні заходи» та «Університетське слово»

19.02.2021


«Народжені вільними»

Пам’яті «Небесної сотні» була присвячена зустріч бібліотеки зі студентами 1 курсу факультету ФКСЗЛ в Літературній вітальні.

Учасники заходу переглянули фрагменти фільму «Зима, що нас змінила. Небесна сотня»  та ознайомились з презентацією Літературного гіду на сайті бібліотеки БДПУ.

Дивитись «Інтелектуально-пізнавальні заходи»

18.02.2021


Поетка зламу століть

25 лютого виповнюється 150 років від дня народження Лесі Українки – геніальної поетеси, перекладачки, фольклористки, культурної діячки.

«Інтелект, поетична інтуїція, глибока ніжність жіночої психіки, сильна творча воля, орлиний лет думки, що вміє кожну дрібницю щоденного життя зв’язати з вічними проблемами людського духу – оте все сплелося в творчості Лесі Українки в одну гармонійну цілість» (М. Євшан).

Дивитись «Віртуальні виставки»

15.02.2021


Сторінка: 2  3  4  5  6  7  8  9  10  11