Новини та події


Історія, сходознавство, література

15 січня виповнюється 150 років від дня народження Агатангела Кримського, українського історика, славіста і сходознавця, письменника та перекладача, одного з фундаторів першої української Академії наук.

«Незвичайна поява серед українців, незвична своєю енергією, пристрасною любов’ю до України і різносторонністю знання й таланту, се Агатангел Кримський. Філолог із фаху, орієнталіст із замилування, він виявив себе високоталановитим поетом, дуже оригінальним повістярем» (І. Франко).

Дивитись «Виставки»

12.01.2021


Песталоцці: життя та ідеї (275 років з дня народження)

«Усе для інших, нічого для себе» – слова , які найкраще відображають життєве кредо Й. Г. Песталоцці – палкого й вірного друга бідних, батька сиріт, засновника народної школи та вихователя людства.

Дивитись «Виставки»

11.01.2021


Книжкові підсумки року 2020

Дізнаємось, які книжки в минулому році відкривали нове, давали надію, вели в нові світи, тамували тривогу і стрес реальності.

Дивитись «Літературний гід»

05.01.2021


Кирило-Мефодіївське товариство: вивчення, аналіз, осмислення

Діяльність Кирило-Мефодіївського товариства – видатна подія в українській історії, яка стала одним з проявів піднесення національного руху та активізації загальнослов’янського руху. Кирило-Мефодіївському товариству належить визначне місце в розвитку національно-політичної та історичної думки, становленні української ідеї.

Дивитись «Віртуальні виставки»

29.12.2020


Формування творчої особистості: сучасний суспільний запит

На сучасному етапі розвитку освіти в Україні набуває питання  становлення творчої особистості, яка передбачає формування креативної, творчої, здатної до самореалізації, відповідальної за свій розвиток та за суспільство людини. І цьому сприяє активна участь вихователів, педагогів, психологів та батьків.

Дивитись «Виставки»

11.12.2020 


Онлайн-захід: Люди правди

Бібліотечна літературна вітальня запрацювала у форматі онлайн-конференції. 03.12. 20 відбувся захід «Люди правди», присвячений  Дню  пам’яті жертв Голодомору.

Дивитись «Інтелектуально-пізнавальні заходи»

03.12.2020 


Книги для розвитку і освіти дітей

 «Пізнання є таким, яким було впродовж тисячоліть – особистісним. Якщо ти не дійшов до чогось сам, не пережив, не відчув – ти цього не знаєш» .

Д. Кузьменко

Дивитись «Вернісаж дитячої книги»

03.12.2020


Бібліотека БДПУ здійснює системний підхід в провадженні культури академічної доброчесності

Тематика віртуальних екскурсій бібліотекою для студентів конкретних спеціальностей  була різноманітна і враховувала навчальні запити майбутніх спеціалістів. Цикл цих віртуальних зустрічей буде продовжено.

Дивитись «Інтелектуально-пізнавальні заходи»

02.12.2020


Вивчаємо іноземні мови – відкриваємо світ

Знати багато мов – значить мати багато ключів до одного  замка. 

Вольтер

Дивитись «Віртуальні виставки»

30.11.2020


Образ майбутнього: прогнози, погрози, надії

Людство бореться з пандемією; технології вирішують глобальні проблеми і створюють нові; звичні концепції не рятують від нових загроз. В такий час роздуми про майбутнє набувають особливої актуальності. Бібліотека презентує віртуальну виставку «Образ майбутнього: прогнози, погрози, надії».

Дивитись «Віртуальні виставки»

26.11.2020 


Здобути з жахіття сенс: художня література про трагедію Голодомору

Ці твори треба читати. Енергетика болю, що міститься в них є тими цілющими ліками, які лікують душі від байдужості, безпам’ятства та забуття.

Дивитись «Виставки»

27.11.2020


Сторінка: 2  3  4  5  6  7  8  9  10  11