Онлайн-курси

724 переглядів

05.02.2024 


1. Campster

Навчання на Кампстер є інтерактивним і адаптованим до Ваших потреб. Розроблено модель навчання, яка допоможе успішно закінчити розпочаті курси. Великий перелік безкоштовних курсів.

2.Навчайтесь онлайн на кращих курсах світу Coursera  

Освітня платформа, яка пропонує безкоштовні онлайн-курси від провідних університетів та організацій світу.

3.Рrometheus- масові безкоштовні онлайн-курси

Безкоштовні відеолекції від викладачів КНУ, КПІ та Києво-Могилянської Академії з інтерактивними тестами.

4.Edx 

На сайті надається доступ до безкоштовних онлайн-курсів та класів від кращих університетів світу, в тому числі Массачусетського технологічного інституту, Гарварду, Берклі тощо. Теми включають бізнес, інформатику, фінанси, історію, літературу, математику, науку, статистику тощо.

5.Udacity 

На сайті пропонується доступ до онлайн-класів топ-інструкторів та фахівців у галузях веб-дизайну, аналітики даних, мобільної розробки тощо.

6. Китайська онлайн

Школа Конфуція в Запорізькому національному університеті пропонує безкоштовні онлайн-уроки вивчення китайської мови.

7.Академія навичок

Безкоштовний проект з вивчення англійської мови від Асоціації інноваційної та цифрової освіти та Академії навичок.

8. Цифрова освіта

Онлайн-курс для використання в дистанційному навчанні. Тепер кожен українець може навчатись цифровій грамотності безкоштовно, корисно та цікаво!

9. НУШ-нова українська школа

35 інструментів для дистанційного навчання – добірка НУШ.

10. Duolingo

Це сервіс для вивчення англійської за допомогою інтерактивних вправ з елементами гри. На платформі одразу видно, які завдання виконано правильно, а які – ні.

11. LearningApps

Сервіс доступний англійською і російською мовами. У ньому є завдання з природничих наук, англійської та інших іноземних мов, математики, історії тощо.

12. ВУМ on-line

ВУМ on-line запрошує до самоосвіти та саморозвитку кожного громадянина, незалежно від його статусу чи соціального становища, але найперше – тих, хто хоче реальних змін у персональному житті, у житті своєї громади, у житті держави Україна.