Довідкові видання

Оновлено: 22.07.2020

Електронні бібліотеки(енциклопедії, книги, підручники)


1.  “Businessvoc.ru” – бізнес-словник

Пропонується різна економічна інформація, представлена у формі бізнес-словника в електронному вигляді. Розділи: зовнішньоекономічна діяльність, право, інвестиції, реклама та ін.

2. “Dic.academic.ru” – онлайн-словники і енциклопедії

Пропонується обширна підбірка словників і енциклопедій: фінансовий і економічний словники, англо-російський словник фінансових термінів, словник Даля, сучасна енциклопедія та ін.

3.  “All-in-one” – енциклопедичний довідник

Одиниці вимірювань, числова і фактична інформація практично по всіх сферах людської діяльності (від елементарних частинок і всесвіту до природи, географії, мови, культур і історії).

4. Біографічний банк даних “ОСОБИСТОСТІ”

Банк даних “Особистості” містить близько 60 000 біографій людей, що залишили слід у історії людства, а також додаткові дані, згруповані по роздалам: власне біографія, посилання на Інтернет-джерела, зв´язки з іншими особистостями, додаткові текстові, графічні, аудіо- та відео матеріали

5. “Вікіпедія” – україномовна версія енциклопедії

Пошук за статтями вільної універсальної енциклопедії, написаних українською мовою. Вибрані статті, цікаві факти, поточний день в історії, посилання на тематичні портали і споріднені проекти.

6. Енциклопедія сучасної України

Онлайн енциклопедія України ХХ–ХХІ століть в особах, інституціях, поняттях – проект Інституту енциклопедичних досліджень НАН України.

7. “Кругосвет” – універсальна енциклопедія

Рубрикатор за категоріями: історія, медицина, технології та ін. (статті, карти, ілюстрації). Пошук за темами та алфавітом. Версії для друку. Відомості про продукт на CD.

8. “Світ енциклопедій” – довідкова система

Огляд універсальних і спеціалізованих інтернет-енциклопедій, словників. Можливість розміщення, конференція.

9. “Мир словарей” – бібліотека словників

Словники і енциклопедії з пошуковою системою за ключовими словами: Великий енциклопедичний, Етнографічний, Будівельний, Фінансовий, Словник комп’ютерного жаргону та ін.

10. “Рубрикон” – енциклопедії в інтернеті

Платний доступ до повних електронних версій енциклопедій і словників. Тематичний каталог енциклопедій. Анонси статей, пошук за анонсами. Описи пакетів видань, ціни.

11. Українська бібліотечна енциклопедія 

Національна парламентська бібліотека України (НПБУ) працює над реалізацією наукового проекту під назвою «Українська бібліотечна енциклопедія» (УБЕ). Це перша спроба в історії вітчизняної бібліотечної галузі заявити про себе у формі систематизованого зводу концептуально організованих і апробованих відомостей.

12. Юридичний довідник онлайн

Даний сайт стане в нагоді студентам та всім тим, хто цікавиться законами України. Викладено необхідний теоретичний з трудових, цивільних, житлові права, підприємництво та ін.

13.Всесвітній словник української мови

Словники  з пошуковою системою від А до Я. На трьох мовах (українська, білоруська, російська ). 

14. Cambridge Dictionary 

Словник від Кембриджського університету.  Він поділяться на англо: арабський, каталонський, китайський, корейський, в’єтнамський, тайський, норвезький,  чеський, польський, датський, турецький та російський. Також до нього входять словник для учнів, основний британський англійський, основний американський англійська, граматика.