Довідкові видання

1 021 переглядів

Оновлено: 07.02.2023

ЕЛЕКТРОННІ БІБЛІОТЕКИ

(енциклопедії, книги, підручники)


Великий тлумачний словник сучасної української мови

Містить понад 207 000 словникових статей та близько 18 000 фразеологізмів. У словнику представлено активну лексику української літературної мови, терміни, номенклатурні та складноскорочені слова, слова історичного фонду, що свого часу належали до широковживаних, найбільш відомі у вжитку слова, пов’язані з релігійними та філософськими поняттями, найуживаніші архаїзми, лексичні діалектизми та найпоширеніші неологізми, що з’явилися протягом останніх років.

«Вікіпедія» – україномовна версія енциклопедії

Пошук за статтями вільної універсальної енциклопедії, написаних українською мовою. Вибрані статті, цікаві факти, поточний день в історії, посилання на тематичні портали і споріднені проекти.

Словники української мови онлайн

Словники  з пошуковою системою від А до Я. 

Енциклопедія сучасної України

Онлайн енциклопедія України ХХ–ХХІ століть в особах, інституціях, поняттях – проект Інституту енциклопедичних досліджень НАН України.

Українська бібліотечна енциклопедія 

Національна парламентська бібліотека України (НПБУ) працює над реалізацією наукового проекту під назвою «Українська бібліотечна енциклопедія» (УБЕ). Це перша спроба в історії вітчизняної бібліотечної галузі заявити про себе у формі систематизованого зводу концептуально організованих і апробованих відомостей.

Юридичний довідник онлайн

Даний сайт стане в нагоді студентам та всім тим, хто цікавиться законами України. Викладено необхідний теоретичний з трудових, цивільних, житлові права, підприємництво та ін.

Cambridge Dictionary

Словник від Кембриджського університету.  Він поділяться на англо: арабський, каталонський, китайський, корейський, в’єтнамський, тайський, норвезький,  чеський, польський, датський, турецький та російський. Також до нього входять словник для учнів, основний британський англійський, основний американський англійська, граматика.