Аудіокниги

2 462 переглядів

Оновлено: 29.05.2024


Українською мовою:

Аудіокниги Українською – Студія КАЛІДОР

www.youtube.com/@-Kalidor –  YouTube канал, який веде Руслан Алексіюк з міста Рівне. Він зібрав більше 58 тис. поціновувачів свого таланту. Безліч позитивних відгуків наводить на думку, що цей канал вартий уваги.  

Живи українською

liveua.in.ua/category   – аудіокниги за творами українських письменників, які є в доступі абсолютно безкоштовно. Їх можна вільно завантажувати та  поширювати, зберігаючи інформацію про авторів та авторські права.

Світ казок  

www.svitkazok.in.ua – на створення цього сайту розробників надихнули їхні діти. Саме для них була записана перша їхня аудіоказка. Аудіоказки українською мовою. Українські народні казки. Казки народів світу.Вірші. Різдвяні та новорічні аудіоказки. Казки Дісней українською мовою. Дитячі аудіокниги.

Слухай

sluhay.com.ua– інтернет портал «Слухай» на якому розміщенні художні твори українською мовою.

4Read.org

4read.org – сайт надає можливість прослухати аудіокниги: дитячу, зарубіжну художньою літературу  українською та іноземними мовами. На Інтернет порталі розміщенні аудіо вистави.

AudioBook-mp3 

audiobook-mp3.com/uk – безкоштовні аудіокниги слухати онлайн без реєстрації повністю. Усі аудіокниги онлайн на сайті безкоштовної електронної бібліотеки Audiobook-mp3. Тут ви знайдете нові книги, сучасні книги, бестселери: любовні романи, детективи, фентезі, пригоди, класичну літературу, національні книги та інші жанри. 

SLUHAYKNIGI.COM

sluhayknigi.com – бібліотека з безкоштовними аудіокнигами українською мовою. Тут зібрані різні жанри – любовні романи, фантастика, дитяча література та багато інших.

Sound-Books 

sound-books.net – сайт дозволяє поєднувати отримання нових знань, вражень та емоцій, які дає читання з найактивнішим способом життя. Що дуже актуально у наші дні. 

Ukrainiana Udio Books

ukrainianaudiobooks.com – саме тут зібрано тисячі аудіокниг найрізноманітніших жанрів та літературних напрямків  безкоштовно та без будь-якої реєстрації. Кожен, хто хоче отримати насолоду від прослуховування аудіокниги онлайн українською мовою, відкриє для себе новий світ, пізнає глибини української мови, знайде “свою пігулку для душі”.

 

Англійською мовою та мовами світу

Loyal Books

booksshouldbefree.com – безкоштовні електронні та аудіокниги. На сайті переважно розміщена художня література англійською мовою, яку можете скачати або прослухати онлайн. 

Storynory

storynory.com ресурс для початківців які вивчають англійську, представляє короткі аудіоказки. Тут ви знайдете аудіокниги англійською для дітей.

Libri Vox

librivox.org – матеріали для цього порталу готують добровольці-носії мови. Вони створюють аудіокниги і завантажують їх на портал для вільного використання.

Free Classic Audio Books

freeclassicaudiobooks.com – на цьому сайті ви знайдете велику колекцію класичної англійської літератури в аудіоформаті

Learn Out Loud

learnoutloud.com – безкоштовні аудіокниги та відео для навчання або саморозвитку:навчальна та політична література, філософія, мистецтво та багато цікавого англійською мовою.

Lit2Go

Etc.usf.edu/lit2go – ресурс з величезною кількістю аудіокниг, наданий момент одним із центрів онлайн навчання Флориди.

Storyberries

Storyberries.com – надає безкоштовні якісні розповіді, вірші, казки, книги по главам, ілюстровані книги та дитячі книги мільйонам читачів у всьому світі. Всі наші матеріали безкоштовно доступні для читання на веб-сайті.

Digital Book

www.digitalbook.io – один з найбільших сайтів з безкоштовними книгами – тут їх понад 100 тисяч! Класична і сучасна художня література, книги для дітей, трохи історії, філософії, психології, саморозвитку та багато-багато іншого.

Open Culture

www.openculture.com/freeaudiobooks – тут вас чекають більше 1000 аудіокниг. Це й художні твори в прозі та поезії, й документальна література: книги, лекції, промови – від історії і політології до психології, логіки і математики. Крім цього, на сайті ви знайдете безкоштовні електронні книги, більше 1000 фільмів, понад 2500 освітніх курсів за безліччю спеціальностей, статті, відео та багато іншого.

Storytel

https://www.storytel.com/ – сайт з двотижневим безкоштовним доступом до аудіокниг. Тут можна прослухати аудіокниги болгарською, турецькою, шведською та ще 11 мовами світу. Після закінчення безкоштовного доступу, є можливість зробити підписку і користуватись книгами збереженими у особистому кабінеті без доступу до інтернету.

Polyglot

https://www.youtube.com/@polyglot-learning_languages –  YouTube канал «Поліглот». Тут кожен може вивчити самостійно іноземну мову – хорватську, болгарську, польську, німецьку, французьку та багато ін. Аудіокниги повністю безкоштовні.

Wolnelektury.pl

wolnelektury.pl/katalog/audiobooki – Ще одна перевага аудіокниг — це зручно. Не треба виділяти окремий час у своєму робочому розкладі. Вистачить завантажити книжку на смартфон, плеєр чи будь-який інший гаджет — і можна слухати її де зручно, по дорозі на роботу, під час обіду, увечері перед сном.