Аудіокниги

13.07.2020


Українською мовою:

Слухай

sluhay.com.uaінтернет портал «Слухай» на якому розміщенні художні твори українською мовою.

Обозреватель

radio.obozrevatel.com/books сайт надає можливість прослухати аудіокниги: навчальну і науково-популярну, історичну, дитячу, зарубіжну художньою літературу  українською та іноземними мовами. На Інтернет порталі розміщенні аудіо вистави.

Англійською мовою:

Loyal Books

booksshouldbefree.comбезкоштовні електронні та аудіокниги. На сайті переважно розміщена художня література англійською мовою, яку можете скачати або прослухати онлайн. 

Storynory

storynory.comресурс для початківців які вивчають англійську, представляє короткі аудіоказки. Тут ви знайдете аудіокниги англійською для дітей.

Libri Vox

librivox.org – матеріали для цього порталу готують добровольці-носії мови. Вони створюють аудіокниги і завантажують їх на портал для вільного використання.

Free Classic Audio Books

freeclassicaudiobooks.comна цьому сайті ви знайдете велику колекцію класичної англійської літератури в аудіоформаті

Learn Out Loud

learnoutloud.com – безкоштовні аудіокниги та відео для навчання або саморозвитку:навчальна та політична література, філософія, мистецтво та багато цікавого англійською мовою.

Lit2Go

Etc.usf.edu/lit2go – ресурс з величезною кількістю аудіокниг, наданий одним із центрів онлайн навчання Флориди.

Storyberries

Storyberries.com – надає безкоштовні якісні розповіді, вірші, казки, книги по главам, ілюстровані книги та дитячі книги мільйонам читачів у всьому світі. Всі наші матеріали безкоштовно доступні для читання на веб-сайті.

Російською мовою:

Аудиокниги

audioknigi.club/  – на сайті знайдете жанри на різний смак, від містики та фантастики до романтичної та класичної літератури.

Аудиокниги Клуб

akniga.org –  платформа для розміщення авторами і виконавцями аудіокниг, оповідань і вистав, записаних як любителями, так і професіоналами.

Русская классическая литература

Ayguo.com – сайт класичної російської літератури.

Bibe

Bibe.ru – великий вибір аудіокниг різних жанрів, а також окрема добірка найпопулярніших серед завантажених для безкоштовного користування. Нові аудіокниги з’являються кілька разів на місяць.

Аудиокниги Аbookfree

Аbookfree.ru – невеличка добірка аудіокниг, в основному в жанрі фантастики, проте є й класичні, історичні та інші книги.

Аudioknigi-online

Аudioknigi-online.com – одне з найбільших зібрань аудіокниг з хорошою якістю запису, проте їх можна тільки слухати онлайн, без завантаження безпосередньо на ваш гаджет.