Аудіокниги

06.10.2022


Українською мовою:

Слухай

sluhay.com.ua – інтернет портал «Слухай» на якому розміщенні художні твори українською мовою.

RadioOboz

radio.obozrevatel.com/books – сайт надає можливість прослухати аудіокниги: навчальну і науково-популярну, історичну, дитячу, зарубіжну художньою літературу  українською та іноземними мовами. На Інтернет порталі розміщенні аудіо вистави.

Англійською мовою:

Loyal Books

booksshouldbefree.com – безкоштовні електронні та аудіокниги. На сайті переважно розміщена художня література англійською мовою, яку можете скачати або прослухати онлайн. 

Storynory

storynory.com – ресурс для початківців які вивчають англійську, представляє короткі аудіоказки. Тут ви знайдете аудіокниги англійською для дітей.

Libri Vox

librivox.org – матеріали для цього порталу готують добровольці-носії мови. Вони створюють аудіокниги і завантажують їх на портал для вільного використання.

Free Classic Audio Books

freeclassicaudiobooks.com – на цьому сайті ви знайдете велику колекцію класичної англійської літератури в аудіоформаті

Learn Out Loud

learnoutloud.com – безкоштовні аудіокниги та відео для навчання або саморозвитку:навчальна та політична література, філософія, мистецтво та багато цікавого англійською мовою.

Lit2Go

Etc.usf.edu/lit2go – ресурс з величезною кількістю аудіокниг, наданий одним із центрів онлайн навчання Флориди.

Storyberries

Storyberries.com – надає безкоштовні якісні розповіді, вірші, казки, книги по главам, ілюстровані книги та дитячі книги мільйонам читачів у всьому світі. Всі наші матеріали безкоштовно доступні для читання на веб-сайті.