Аудіокниги

1 415 переглядів

05.02.2024


Українською мовою:

Слухай

sluhay.com.ua – інтернет портал «Слухай» на якому розміщенні художні твори українською мовою.

4Read.org

Сайт надає можливість прослухати аудіокниги: дитячу, зарубіжну художньою літературу  українською та іноземними мовами. На Інтернет порталі розміщенні аудіо вистави.

AudioBook-mp3 

Безкоштовні аудіокниги слухати онлайн без реєстрації повністю. Усі аудіокниги онлайн на сайті безкоштовної електронної бібліотеки Audiobook-mp3. Тут ви знайдете нові книги, сучасні книги, бестселери: любовні романи, детективи, фентезі, пригоди, класичну літературу, національні книги та інші жанри. 

Sound-Books 

Сайт дозволяє поєднувати отримання нових знань, вражень та емоцій, які дає читання з найактивнішим способом життя. Що дуже актуально у наші дні. 

 

Англійською мовою:

Loyal Books

booksshouldbefree.com – безкоштовні електронні та аудіокниги. На сайті переважно розміщена художня література англійською мовою, яку можете скачати або прослухати онлайн. 

Storynory

storynory.com – ресурс для початківців які вивчають англійську, представляє короткі аудіоказки. Тут ви знайдете аудіокниги англійською для дітей.

Libri Vox

librivox.org – матеріали для цього порталу готують добровольці-носії мови. Вони створюють аудіокниги і завантажують їх на портал для вільного використання.

Free Classic Audio Books

freeclassicaudiobooks.com – на цьому сайті ви знайдете велику колекцію класичної англійської літератури в аудіоформаті

Learn Out Loud

learnoutloud.com – безкоштовні аудіокниги та відео для навчання або саморозвитку:навчальна та політична література, філософія, мистецтво та багато цікавого англійською мовою.

Lit2Go

Etc.usf.edu/lit2go – ресурс з величезною кількістю аудіокниг, наданий момент одним із центрів онлайн навчання Флориди.

Storyberries

Storyberries.com – надає безкоштовні якісні розповіді, вірші, казки, книги по главам, ілюстровані книги та дитячі книги мільйонам читачів у всьому світі. Всі наші матеріали безкоштовно доступні для читання на веб-сайті.

Digital Book

Один з найбільших сайтів з безкоштовними книгами – тут їх понад 100 тисяч! Класична і сучасна художня література, книги для дітей, трохи історії, філософії, психології, саморозвитку та багато-багато іншого.

Open Culture

Тут вас чекають більше 1000 аудіокниг. Це й художні твори в прозі та поезії, й документальна література: книги, лекції, промови – від історії і політології до психології, логіки і математики. Крім цього, на сайті ви знайдете безкоштовні електронні книги, більше 1000 фільмів, понад 2500 освітніх курсів за безліччю спеціальностей, статті, відео та багато іншого.

Польською мовою:

Wolnelektury.pl

Ще одна перевага аудіокниг — це зручно. Не треба виділяти окремий час у своєму робочому розкладі. Вистачить завантажити книжку на смартфон, плеєр чи будь-який інший гаджет — і можна слухати її де зручно, по дорозі на роботу, під час обіду, увечері перед сном.