Екскурсії

864 переглядів

Оновлено: 08.03.2024


Бібліотека БДПУ постійно проводить екскурсії  для викладачів, студентів та гостей університету. Метою екскурсій є ознайомлення студентів з бібліотекою та її фондами, виховання активних читачів, що люблять книгу та бережуть її.

Екскурсії проводяться такими відділами бібліотеки:

  1. Відділ обслуговування  кабінет № 9, абонементи;
  2. Довідково-інформаційний відділ;
  3. Універсальна читальна зала;
  4. Медіа-центр;
  5. Фонд рідкісної і цінної книги.

Пройшла перша екскурсія в новому навчальному році для студентів І курсу Факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти спеціальності «Соціальна робота». Першокурсники відвідали абонементи № 1, № 3, довідково-інформаційний відділ, читальний зал, фонд рідкісної і цінної книги, а також медіа-центр та дізналися де потрібно брати друковані або електронні книги. Також їхній увазі були представлені сайт бібліотеки та репозитарій БДПУ.

Шановні куратори та викладачі навчальних дисциплін, якщо Ви бажаєте провести екскурсію по бібліотеці, звертайтесь до провідного бібліотекаря Куторги Алли Володимирівни, каб. № 143 головного корпусу БДПУ.

Бажаємо першокурсникам плідного навчання та гарних знань.

 

Екскурсії бібліотекою БДПУ
Екскурсії бібліотекою університету

На фото відображені співробітники та студенти БДПУ.

В бібліотеці розпочалися традиційні ознайомчі екскурсії для першокурсників.

Екскурсійні маршрути розпочинаються з відвідування своїх абонементів та методичних кабінетів, під час яких відбувається перше знайомство з бібліотекою, її функціями як інформаційного, так і соціокультурного центру.

Далі екскурсію продовжують фахівці довідково-інформаційного відділу, де студентів – новачків знайомлять з історією та інформаційними ресурсами університетської бібліотеки.

Читальний зал і Медіа-центр є наступними етапами екскурсії в ознайомленні з додатковими спектрами в отриманні інформаційно – освітніх послуг. Завершується екскурсія у Фонді рідкісної та цінної книги, де можна побачити дивні раритетні видання, любовно збережені співробітниками бібліотеки.


Гість університету Іан Ніл, професор права зі штату Орегону, та завідувач кафедри політології і правознавства Каменський Дмитро Васильович, завітали до Фонду рідкісної та цінної книги. Американський правник був приємно вражений Фондом, про що залишив у книзі відгуків запис з автографом.

Гості у Фонді рідкісної і цінної книги

У Бердянському державному педагогічному університеті відбулась зустріч випускників 1965 року. Поважні гості з цікавістю розглядали оновлений університет,  пораділи за його досягнення. Для поважних гостей були проведені екскурсії до музею університету і Фонду рідкої та цінної книги.

На початку нового навчального 2016 року бібліотекою була проведена екскурсія, для студентів 1-го курсу Інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтв.

За перше півріччя 2017-2018 навчального року бібліотека провела 33 екскурсії та 7 бібліографічних уроків. Їх відвідали 407 студентів з усіх факультетів денної та заочної  форм навчання. 

2018 рік.

Екскурсії бібліотекою 2018

 

У рамках програми «Підвищення інформаційної компетентності користувачів», продовжуються ознайомчі екскурсії зі студентами перших курсів всіх факультетів БДПУ.

За вересень 2018 р. до нас завітали понад 150 першокурсників.

Студенти відвідали читальні зали, відділи обслуговування та довідково-інформаційний, медіа – центр, ознайомилися з можливостями он – лайн послуг.

Особливу зацікавленість під час екскурсій викликали візити до абонементу № 1 та Фонду рідкісної і цінної книги.

2-го жовтня до Фонду рідкісної і цінної книги завітав запрошений гість, американський юрист Томас Джершільд, який приїхав до університету викладати право для студентів Гуманітарно-економічного факультету.

Для нього була проведена окрема екскурсія, під час якої були представлені стародруки фонду РЦК, розказана історія їх збирання та зберігання, історія заснування  університету та організація самого фонду. Пан Т. Джершільд був вдячний за маленьку подорож до минулого.

Екскурсія бібліотекою БДПУ

 

 

Гості в бібліотеці БДПУ