Бібліотека сьогодні

1 566 переглядів

Оновлено: 17.06.2024


Вітаємо на сайті бібліотеки

Бердянського державного педагогічного університету

Шановні користувачі бібліотеки!

Бібліотека Бердянського державного педагогічного університету є навчальним, науковим, інформаційним та культурно-просвітницьким структурним підрозділом університету.

Станом на сьогодні бібліотека тимчасово переміщена до м. Запоріжжя та працює в онлайн форматі.  

Фонд бібліотеки на 24.02.2022 року налічує понад 272 806 тис. одиниць зберігання, зокрема, близько 1 тис. рідкісних та цінних видань XIX – XX ст.

Бібліотека здійснює:

  • створення освітнього контенту для навчального процесу онлайн;
  • інформаційно-навчальну діяльність;
  • доступ користувачів до національних та світових електронних баз даних;

Крім того, бібліотека використовує різні форми інформаційної роботи:

  • щорічно видається в онлайн форматі «Календар пам’ятних та знаменних дат»;
  • впроваджена програма «Підвищення інформаційної компетентності та культури користувачів бібліотеки»; яка включає лекції, онлайн екскурсії, кураторські години;

Нікого не потрібно переконувати у величезному значенні книги в житті кожної людини. Нові технічні засоби інформації, нові технології, інтернет – все це зміна форми, але не суті роботи бібліотекаря. Суть залишається колишньою – формування внутрішнього духовного світу людини шляхом залучення його до читання.

Бібліотека БДПУ активно бере участь в програмі «Просування читання у сучасному інформаційному просторі». Мета програми – зацікавити читачів як традиційною друкованою книгою, так і електронною. З цією метою бібліотека організовує віртуальні виставки, відкриті перегляди літератури «Літературний гід», випускаються рекомендаційні списки. На перспективу заплановано багато цікавих ідей і ми глибоко переконані, що в сучасному інформаційному просторі читання повинно займати одну з основних позицій.

Колектив бібліотеки налічує 11 працівників

Наша бібліотека завжди прагне до інновацій у своїй роботі, залучаючи нові форми роботи та впроваджуючи інформаційні технології. Працівники бібліотеки підтримують тісні зв’язки  з деканами факультетів та іншими підрозділами університету.

З повагою Колектив бібліотеки БДПУ