Web of Science

729 переглядів

25.09.2024


Web of Science

Платформа Web of Science  містить 15 баз даних, які створюються як компанією Clarivate Analytics, так і її партнерами. Загалом на платформі індексується більше 33 тис. видань з усіх дисциплін. Наповнення архіву сягає 1864 року.

Основною частиною колекції є наукометрична база даних Web of Science Core Collection (WoSCC), яка складається з індексів наукового цитування періодичних видань з:

  • природничих і технічних наук – Science Citation Index Expanded (SCIE);
  • суспільних – Social Sciences Citation Index (SSCI);
  • гуманітарних – Art and Humanities Citation Indeх (AHCI).

З 2015 року WoSCC розширена мультидисциплінарним індексом Emerging Source Citation Index (ESCI), архів якого поглиблюється до 2005 року.

Також у WoSCC представлено індекси цитувань кращих конференцій Conference Proceedings Citation Index (CPCI) та монографії Book Citation Index BkCI і двох хімічних індексів: Current Chemical Reactions (CCR-EXPANDED) та Index Chemicus (IC).

За результатами розгляду звернення МОН компанією Clarivate було прийнято рішення про збереження для закладів вищої освіти та наукових установ України доступу до бази даних Web of Science до кінця 2023 року. Доступ мають установи, які раніше звернулися для його підключення до Державної науково-технічної бібліотеки України, іншим установам, які бажають підключити такий доступ для своїх працівників, необхідно звернутися із запитом до ДНТБ України. 

Для налаштування віддаленого доступу для науковців БДПУ потрібно перейти до платформи Web of Science (продовження доступу) необхідно заповнити форму за посиланням:
https://support.clarivate.com/ScientificandAcademicResearch/s/Product-or-technical-question?language=en_US

 

Корисні посилання:

Віддалений доступ до бази даних Web of Science для науковців БДПУ