Новини та події

929 переглядів

Роль педагога в соціумі

1 жовтня в Україні відзначається День працівників освіти. З нагоди свята бібліотека БДПУ підготувала віртуальну виставку «Роль педагога в соціумі».

Дивитись «Віртуальні виставки»

29.09.2023 


Мапа, простір, наратив. Художні твори / Геопоетичні дослідження

28 – 29 вересня в БДПУ на базі кафедри  української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства факультету філології та соціальних комунікацій відбудеться Міжнародна наукова конференція «Літати небом. Жити на Землі. Геопоетичні стратегії сучасних літературознавчих досліджень». Бібліотека презентує виставку художніх творів та літературознавчих досліджень в якості інформаційного супроводу.

Дивитись «Віртуальні виставки»

25.09.2023


Бердянськ на шляху додому

Наше місто! Старовинне і сучасне, просторе і затишне. Воно, і ми разом з ним, на нелегкому шляху додому. До свободи, Перемоги, майбутнього.

Дивитись «Віртуальні виставки»

15.09.2023 


Професор рекомендує 

На початку навчального року бібліотека традиційно запитує інтелектуалів, професіоналів, творчих особистостей: які книги для навчання, розвитку, натхнення, вони б рекомендували студентам?

Дивитись «Літературний гід»

11.09.2023


День пам’яті захисників України

29 серпня – День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Цей день встановлено Указом Президента України від 23 серпня 2019 року № 621 для увічнення героїзму військовослужбовців і добровольців, котрі віддали життя за Батьківщину.

Світла пам’ять Героям 🕯️


Образ майбутнього // Війна. Культура. Людина

Яка вона українська візія майбутнього? Космічні барви Всесвіту, дитяча посмішка, невпинна творчість, світлий простір дому, любов, що ніколи не перестає. Наша культура, навіть перебуваючи в центрі болю, творить образ майбутнього.

Дивитись «Війна. Культура. Людина»

24.08.2023


Країна, що постає: горизонти майбутнього

24 серпня Україна відзначає найбільше державне свято – День Незалежності. Воно встановлене на честь виняткової історичної події – ухвалення у 1991 році Верховною Радою Української РСР Акта проголошення незалежності України. Цей документ увінчав тисячолітні прагнення Українського народу мати власну суверенну державу і самостійно визначати свою долю.

Дивитись «Віртуальну виставку»

24.08.2023


День Державного Прапора України

23 серпня в Україні вшановують синьо-жовтий стяг. Символ нашої української ідентичності. Символ боротьби за волю.

Дивитись «Виставки»З Днем Державного Прапора України!

23.08.2023


Все про репозитарій БДПУ

4 серпня 2023 року відбувся онлайн семінар «Репозитарій БДПУ. Оновлена версія 7.5». Захід був проведений бібліотекою за підтримки керівництва університету.

Дивитись «Інтелектуально-пізнавальні заходи»

04.08.2023


Становлення Української держави: теоретичний аналіз

У 2023 році Україна вдруге відзначатиме День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року.

Дивитись «Віртуальні виставки»

27.07.2023


Слово про вченого

Шановні науковці! У 2023 році відновлена рубрика «Слово про вченого/колегу» – це видання до ювілею про нариси життя і діяльності викладачів Бердянського державного педагогічного університету.

Дивитись «Слово про вченого»

25.07.2023


Конституція України: виклики доби

День Конституції України – це державне свято, історія якого почалася з 1996 року та супроводжувалась довгими обговореннями та дебатами. У ніч на 28 червня, парламент прийняв Конституцію Незалежної України.

Дивитись «Віртуальні виставки»

27.06.2023


Книжковий Асренал  2023

ХІ Міжнародний фестиваль Книжковий Асренал  2023 триватиме з вечора 22 червня до 25 червня.

Фокус-тема цьогорічного Книжкового Арсеналу – «Коли все має значення». Обговорюватимуться наші цінності й досвід, те, що зараз відбувається з нами, з суспільством, з країною та світом.

Дивитись «Літературний гід»

19.06.2023


«Журналіст і війна»

Робота журналістів зараз займає особливе місце, оскільки агресор веде війну не лише на суші, морі та в повітрі, а й на інформаційному фронті, поширюючи численні фейки. Завдяки журналістам, українці та світова спільнота можуть дізнатися об’єктивну інформацію про військові злочини, які скоюють окупанти.

Дивитись «Літературний гід»

05.06.2023 


Міжнародний день захисту дітей

До Міжнародного дня захисту дітей Бібліотека БДПУ підготувала віртуальну виставку «Міжнародний день захисту дітей», яка відображає реалії сьогодення. Також, ви можете передивитися наші віртуальні виставки «Казкотерапія виховує, лікує, розвиває» та « Зберегтись. Бути. Перемогти. Психолог і війна». 

Дивитись «Віртуальні виставки»

31.05.2023


Інформаційна гігієна. Рекомендують психологи. Аналізують мовознавці

Психолог про інформаційну безпеку дітей та дорослих . Мовні аспекти інформаційної гігієни. До вашої уваги нові матеріали з рубрики « Інформаційна безпека». Слухаємо. Читаємо . Формуємо критичне мислення.

Дивитись «Інформаційна безпека»

30.05.2023 


Сторінка: 2  3  4  5  6  7  8  9  10  11