Новини та події

800 переглядів

Золоте світло Покрови

14 жовтня українці відзначають чотири великі свята: День святої Покрови Пречистої Богородиці, 79-у річницю створення Української повстанської армії (УПА), День Українського козацтва та День захисника України (від 14 жовтня 2014 року).

Для нас це свято не тільки народне і релігійне, а й національне. Воно єднає країну, закликає усіх до згуртованості перед сучасними викликами та загрозами.

Дивитись «Виставки»

12.10.2021 


Голодомор-геноцид – минуле української нації

12 жовтня, на запрошення професорів Ігоря Лимана та Вікторії Константінової, до БДПУ завітали представники Національного музею Голодомору-геноциду. Презентація видань з розповідями та документами щодо тих часів, не залишили байдужими ні представників міської та вузівської бібліотек, ні здобувачів вищої освіти в Zoom. Дякуємо Музею за діяльність по збереженню історичної пам’яті нації.

Також дякуємо за нові надходження до бібліотечних фондів, які збільшать можливості університетських науковців щодо історичних розвідок.

12.10.2021


У пошуках «великого стилю»: образотворче мистецтво України

10 жовтня – день художника в Україні.

Вишуканий живопис, віртуозна графіка, майстерна пластика – невід’ємна частина національної культури, живий портрет своєї епохи, невичерпне джерело духовного розвитку і задоволення естетичних потреб українського народу.

Дивитись «Виставки»

07.10.2021 


Формування полікультурних компетентностей дітей дошкільного віку

В умовах розмаїття культур в Україні актуальним стає новий аспект  виховання дітей дошкільного віку в сучасних соціокультурних умовах, зокрема, ідеї полікультурної освіти: виховання національної самосвідомості й міжетнічної толерантності, що створює унікальну модель вирішення соціально-економічних проблем на основі культури миру.

Дивитись «Виставки»

06.10.2021


Бердянський державний педагогічний університет для отримання технічної інформації використовує Систему через інтерфейс користувача, доступний в мережі Інтернет на сайті Strikeplagiarism.com.

Алгоритм шукає запозичення в різних джерелах: глобальній мережі Інтернет; ,базах даних, зібраних в рамках міжуніверситетської програми обміну базами даних, також закриті репозиторії українських університетів; БД в яку входять наукові журнали індексовані в SCOPUS, EBSCO, SPRINGER тощо.


«Читаємо в оригіналі : художні твори іноземними мовами»

 «Читати корисно! Книги освічують душу, піднімають і зміцнюють людину, пробуджують в ній кращі прагнення, гострять її розум і пом’якшують серце»

(У. Теккерей).

Дивитись «Виставки»

29.09.2021 


М. Грушевський і М. Драгоманов в політичному і національному розвитку українства

М. Драгоманов (1841–1895) та М. Грушевський (1866–1934) – мислителі, політики, будівничі нової України; вчені світового рівня, творча спадщина яких вражає своїм тематичним діапазоном, енциклопедичністю, фундаментальністю. Бібліотека презентує виставку-діалог, виставку-диспут, виставку-синтез.

Дивитись «Виставки»

28.09.2021


Book-форум. Львів. Новинки літератури.

Дивитись «Літературний гід»

23.09.2021


Розпочинаємо цикл екскурсій

Сьогодні проводилась ознайомча екскурсія для здобувачів вищої освіти ФДССО «Соціальна робота», під час якої вони побували в абонементах бібліотеки, в читальній залі, фонді РЦК, медіа-центрі та нашому маленькому «Гоґвортсі». Провідні фахівці розповіли про новинки літератури, про сайт бібліотеки, репозитарій БДПУ та про рідкісні й ціні книги фонду.

Для проведення екскурсій кураторам необхідно звернутися в каб. № 143 до Куторги Алли Володимирівни.

Дивитись «Екскурсії»

10.09.2021


Станіслав Лем 100 років

Великий, загадковий, зранений ранами свого часу і знаючий таємниці майбутнього…

Дивитись «Літературний гід»

08.09.2021 


Молодий психолог: формування професійного гарту

Сучасний стан українського суспільства вимагає розв’язання багатьох нагальних проблем, зокрема підготовки майбутнього дипломованого спеціаліста-психолога до роботи в сьогоднішніх умовах.

Цьому питанню присвячена виставка «Молодий психолог : формування професійного гарту».

Дивитись «Виставки»

02.09.2021


Щиро вітаємо студентів та викладачів з Днем знань!

Бажаємо всім гарного настрою, творчого пошуку, міцного здоров’я та плідного захоплюючого навчального року.

Бібліотека БДПУ завжди рада бачити вас!

01.09.2021


На допомогу першокурснику : різноманіття  навчальних джерел

Першокурсників в стінах університету зустрічає різноманіття підручників, посібників, навчально-методичних видань. Виставка допоможе студентам впевнено орієнтуватися в колі наукової і навчальної літератури.

Дивитись «Виставки»

31.08.2021 


Тонке проміння болю і любові.

До Дня пам’яті захисників України.

Дивитись «Літературний гід»

27.08.2021


«Іван Франко: перезавантаження»

(165 років від дня народження)

«Пізнавати Франка для нас, українців, – означає пізнавати себе, своє минуле і своє майбутнє. Це не лише славна минувшина України, а її жива сучасність та шлях у гідну будучність. Його колосальна спадщина – не архів і не музей, а відкритий простір інтелектуального пошуку та національного самоствердження “у народів вольних колі”.

Богдан Тихолоз, директор Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка (з 2017 р.).

Дивитись «Віртуальні виставки»

25.08.2021


Сторінка: 2  3  4  5  6  7  8  9  10  11