Новини та події

1 375 переглядів

Зрозуміти іншого: інклюзивна література як спосіб комунікації

26–27 вересня 2024 року на базі кафедри української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства факультету соціально-гуманітарний БДПУ відбудеться Міжнародна наукова конференція «Вихід за межі: інклюзивна література як голос «іншого». В якості інформаційного супроводу бібліотека університету презентує виставку «Зрозуміти іншого: інклюзивна література як спосіб комунікації»

Дивитись «Віртуальні виставки»

25.09.2024


 

Репозитарій БДПУ став членом глобальної ініціативи CORE

CORE сприяє підвищенню доступності наукових публікацій через відкриті репозитарії. Завдяки підписці на CORE Dashboard, університет отримав можливість покращити управління своїми науковими ресурсами, відстежувати використання публікацій, аналізувати цитування та оптимізувати метадані. Це допоможе збільшити видимість і вплив наукових робіт університету на міжнародній арені, а також сприятиме розвитку відкритої науки та освіти.

Дивитись «Репозитарій БДПУ»

20.09.2024


Перша екскурсія «бібліотекою без стін» в новому навчальному році

19го вересня відбулась перша екскурсія «бібліотекою без стін» для студентів – першокурсників факультету фізичної культури, спорту, здоров’я та мистецтв, спеціальності «Хореогоафія». Екскурсії тривають, чекаємо нових відвідувачів.

Дивитись «Онлайн-екскурсії»

20.09.2024


З Днем міста Бердянська!

Колектив бібліотеки щиро вітає усіх з ДНЕМ МІСТА!!! Бажаємо, щоб кожен повернувся у своє місце сили, свій дім – у рідне місто Бердянськ!!!! Зі святом!!!


Майстер психологічної прози

17 вересня виповнюється 160 років М. Коцюбинському – письменнику ,представнику українського імпресіонізму. Творчість Михайла Коцюбинського стала значним здобутком української літератури початку ХХ століття. Бібліотека пропонує до уваги віртуальну виставку «Майстер психологічної прози».

Дивитись «Віртуальні виставки»

16.09.2024


10 безкоштовних інструментів на основі штучного інтелекту для пошуку інформації

Ці інструменти стануть у нагоді студентам та дослідникам, роблячи пошук наукових матеріалів швидким та зручним. Вони забезпечують доступ до величезних масивів даних і допомагають краще орієнтуватися в інформаційному просторі.

Дивитись «Штучний інтелект (ШІ) в освіті»

16.09.2024


 

Презентуємо практичний посібник «Відкритий доступ до наукових цитувань».

Дивитись «Відкрита наука. Підручники, посібники, навчальні курси»

13.09.2024


Михайло Брайчевський: вчений і особистість (100 років з Дня народження)

6 вересня 2024 року – 100-річчя від дня народження Брайчевського Михайла Юліановича (1924–2001) – доктора історичних наук, визначного археолога, історика, мистецтвознавця, нумізмата, громадського діяча.

Дивитись «Віртуальні виставки»

05.09.2024


Періодичні видання

Шановні викладачі та здобувачі освіти! До Вашої уваги представлено оновлену рубрику «Періодичні видання» у розділі «Веб-ресурси». Там ви можете знайти безкоштовні повнотекстові статті з журналів та з легкістю підготувати свій науковий матеріал.

Дивитись «Періодичні матеріали»

03.09.2024


Вільний доступ до AI: 20 найкращих інструментів

Відкрийте для себе 20 найкращих інструментів штучного інтелекту, які трансформують індустрії та революціонізують робочі процеси. Від машинного навчання до звичайної обробки завдань – розкрийте потужність інструментів ШІ для своїх проектів.

Дивитись «Штучний інтелект (ШІ) в освіті»

29.08.2024


Присвята пам’яті

29 серпня – День пам’яті загиблих захисників України

Присвяти – один із видів збереження та вшанування пам’яті про людину. Знайомимо з книгами, що були присвячені нашим захисникам.

Дивитись «Літературний гід»

27.08.2024


Українці і імперія зла: читаємо і слухаємо істориків

Дискутувати про візію майбутнього України, не заглядаючи в її минуле, неможливо. Історія українського народу – це шлях боротьби мільйонів людей за власну незалежність, ідентичність та за вибір жити саме на цих теренах, під синьо-жовтим прапором.

Бібліотека БДПУ пропонує вашій увазі наукові історичні дослідження, матеріали сайтів та подкастів, документальні фільми, інтерв’ю.

Дивитись «Віртуальні виставки»

22.08.2024


День Державного Прапора України

Щороку День Державного Прапора в Україні традиційно відзначають у переддень Дня Незалежності. В умовах повномасштабного вторгнення, це свято набуло особливого значення. Кольори українського прапора стали символом стійкості, незламності та протистояння агресії окупантів.

Українці на тимчасово окупованих територіях дуже чекають, коли український прапор знову з гордістю майорітиме у їхніх містах, селищах та селах.

Дивитись «Віртуальні виставки»

22.08.2024


Віддалений доступ до бази даних Scopus за допомогою корпоративної пошти

Це дозволить викладачам БДПУ отримати доступ до наукових публікацій, аналітики, та інших ресурсів Scopus з будь-якого місця, використовуючи офіційну електронну адресу, надану нашим університетом.

Дивитись «Scopus»

09.08.2024


Читаємо про EOSC. (Європейська Хмара Відкритої Науки)

EOSC це відкрите і надійне середовище для управління даними досліджень та  засіб надання сервісів європейським дослідникам, який дозволить їм максимально використовувати можливості відкритої науки. EOSC має створити універсальний портал доступу, де всі європейські вчені зможуть знаходити, використовувати та мати багаторазове використання  результатів та даних досліджень з різних дисциплін.

Дивитись «Відкрита наука. Підручники. Посібники. Навчальні курси».

29.07.20224


«Слово триваюче». Ігор Калинець (85 років з дня народження)

Читаємо поета

Дивитись «Літературний гід»

08.07.2024


Оновлення Journal Citation Reports

На вебінарі розповідалось про оновлення Journal Citation Reports (JCR)™. Починаючи з цьогорічного випуску, звіти про цитування журналів включатимуть уніфіковані рейтинги за тематичними категоріями, що допоможе спростити оцінку ефективності журналу та підвищити прозорість і інклюзивність.

Дивитись «Бібліотечна освіта»

05.07.2024


Сторінка: 2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15