Новини та події

1 188 переглядів

«Рецензування в епоху відкритої науки: нові виклики та можливості»

Відкрите рецензування: переваги, виклики та практичні поради. Підвищення кваліфікації для рецензентів. Онлайн курс з 25 червня до 16 липня.

Детальніше «Відкрита наука. Підручники, посібники, навчальні курси»

20.06.2024


Підручники і навчальні посібники з відкритої науки

Як працює відкрита наука? Актуальна інформація. Корисний інструментарій. До вашої уваги підручники, посібники, презентації.

Дивитись «Підручники і навчальні посібники з відкритої науки»

13.06.2024


6 червня відбувся вебінар «Аналіз публікаційної активності установи», на якому були розглянуті питання аналізу публікацій для додаткового Web of Science та InCites та оцінка наукового вдосконалення ефективності поточних робіт.

Дивитись «Бібліотечна освіта»

12.06.2024


 

Цифрова безпека для медійників. Розпізнавання дезінформації на YouTube. Розвиток критичного мислення: навчальні курси, вебінари, тренінги

Навчаємось інформаційної гігієни: курси, вебінари, тренінги. Встигніть зареєструватись!

Дивитись «Інформаційна безпека»

10.06.2024


Бібліотекарі БДПУ взяли участь у ХІІІ Всеукраїнській онлайн-школі бібліотечного журналіста на тему
«Бібліотечний журналіст і безбар’єрність: розширюємо горизонти», яка відбулась з 28–31 травня 2024 р.

У програмі розглядались сучасні тенденції створення безбар’єрного інформаційного простору в бібліотеках України, досвід колег із книгозбірень Європи, США та Австралії щодо впровадження інклюзивної культури…

Дивитись «Бібліотечна освіта»

06.06.2024


«Штучний інтелект в освіті – нові можливості»

Штучний інтелект стає все більш важливим інструментом у сфері освіти та науки. Його можливості відкривають нові горизонти для навчання, досліджень і розвитку кар’єри. Що слід знати про переваги та недоліки використання ШІ в освіті, дізнайтесь про це у новій рубриці «Штучний інтелект в освіті – нові можливості».

Дивитись «Штучний інтелект в освіті – нові можливості»

31.01.2024



Навчання бібліотекарів: епоха штучного інтелекту

23 та 24 травня 2024 року бібліотекарі Бердянського державного педагогічного університету взяли участь у вебінарах присвяченим штучному інтелекту.

Дивитись «Бібліотечна освіта»

29.05.2024


«Запах слова»

Новинки літератури до Дня філолога

Дивитись «Літературний гід»

25.05.2024


Аудіокниги

У сьогоденні нашого життя бувають моменти, коли хочеться просто залишитись на самоті, щоб увесь світ став на паузу. Хочеться зробити щось для себе, заглибитись у потаємні куточки своєї душі. І саме в такі моменти прослуховування улюбленої аудіокниги – це щось неймовірне, це наче діалог з собою, зі своїми захопленнями. До Вашої уваги представляємо оновлену добірку сайтів з безкоштовним доступом до аудіокниг українською мовою.

Дивитись «Аудіокниги»

23.05.2024


Дні науки в БДПУ

16 травня пройшов Міжнародний день фестивалю науки в БДПУ. В якому прийняли участь провідні фахівці бібліотеки Ірина Філон та Галина Потапенко. На заході було розглянуто дві презентації «Відкрита наука. Наукові комунікації 21 століття» та «Наукова спільнота без кордонів: міжнародні бази даних у науці».

Дивитись «Інтелектуально-пізнавальні заходи»

16.05.2024


«Розгортаю життя, як сувій полотна…» : символіка вишиванки в українській культурі

Щорічно Всесвітній день вишиванки відзначається у третій четвер травня. Таким чином, в Україні у 2024 році це свято припадає на 16 травня. Особливе значення День вишиванки має під час повномасштабної війни росії проти України. Одягнена вишиванка – символ незламності українського духу, заява на весь світ про те, що українці – вільний народ!

Дивитись «Війна. Культура. Людина»

15.05.2024


Відкрита наука. Наукові комунікації ХХІ століття

Відкритий доступ до наукових публікацій, даних досліджень, відкрита наукова співпраця і комунікація, відкрита експертна оцінка, відкриті електронні освітні ресурси, програмне забезпечення з відкритим кодом, правові аспекти наукової комунікації  ­— всі ці питання освітлено в монографіях, посібниках, збірках наукових праць, публікаціях в періодичних виданнях що складають виставку  «Відкрита наука: наукові комунікації 21 століття».

Дивитись «Віртуальні виставки»

12.05.2024


Друга світова в художній літературі: рефлексії ХХІ століття

8 травня в Україні відзначається День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Друга світова війна – як тема для  рефлексій, інтуїцій, порівнянь та спостережень. Пропонуємо до вашої уваги літературні твори авторів ХХІ століття.

Дивитись «Віртуальні виставки»

07.05.2024


Оновлення у авторському профілю у Web of Science

2 травня 2024 року провідні фахівці бібліотеки БДПУ відвідали вебінар «Оновлення у авторському профілю у Web of Science». Доповідачка: ІринаТихонкова,к.б.н.,старший дослідник, Customer Success Specialist Clarivate на вебінарі розповіла як створювати, наповнювати, додавати та як підтвердити позицію автора, хто може редагувати і бачити здобутки науковців.

Дивитись «Бібліотечна освіта»

08.05.2024


Платформи, бази пошуку наукової літератури

Шановні викладачі та здобувачі вищої освіти! Звертаємо Вашу увагу на рубрику «Ресурси відкритого доступу».  У ній відбулося оновлення – додано нові бази  пошуку наукової літератури.

Дивитись «Платформи наукової літератури»

03.05.2024


«Ключові аспекти оформлення навчальних матеріалів у репозитарії БДПУ»

1 травня відбувся загальноуніверситетський практичний вебінар «Ключові аспекти оформлення навчальних матеріалів у репозитарії БДПУ», спікером якого була Галина Потапенко, провідна бібліотекарка, адміністраторка репозитарію.

Дивитись «Інтелектуально-пізнавальні заходи»

03.05.2024


Сторінка: 2  3  4  5  6  7  8  9  10  11