Новини та події

280 переглядів

Подорож сторінками сайту бібліотеки БДПУ відбулась у форматі кураторської години для студентів – істориків 2-го і 3-го курсів ГЕФ. Розмова йшла про освітні платформи, віртуальні бібліотеки та інформаційні ресурси загалом.

20.02.2023


Зима, що нас змінила назавжди (День Героїв Небесної Сотні)

«Будьте сильними на землі, небо для нас тримає Небесна Сотня», – Ліна Костенко

Дивитись «Віртуальні виставки»

16.02.2023


Майбутньому фахівцю

Поновлена рубрика «Майбутньому фахівцю» література для професійного зростання, підвищення компетентності майбутнього спеціаліста.  Віртуальні виставки, проєкти, презентації  ознайомлять вас з виданнями з профільних спеціальностей БДПУ.

Дивитись «Майбутньому фахівцю»

16.02.2023


До Дня закоханих

Книги про кохання

Дивитись «Літературний гід»

13.02.2023 


Продовжуємо знайомство з пошуковими сайтами, які спеціалізуються на книгах, науці та іншій розумній інформації.

Дивитись «Пошукові системи»

10.02.2023


Видано в Україні. 2022

Книги 2022року. Свідчення про пережите. Нон-фікшн. Есеістика. Поезія. Художня проза.

Дивитись «Літературний гід»

01.02.2023


«Пам’ятаємо про Крути»

105 років тому відбувся бій під Крутами. Підрозділ з 300 вояків армії УНР на 4 доби зупинив просування 30 000-го корпусу більшовиків та дав час на укладення Брест-Литовського мирного договору, яким було визнано УНР.

Дивитись виставки: «Бо і в нас були вже Термопіли», «Пам’яті героїв Крут»

29.01.2023


22 січня – День Соборності України

Сьогодні російська навала надзвичайно загострила саму реальність цілісності та єдності України, заради цілісності нашої країни самовіддано працюють волонтери, діти збирають на дрони та біжать в укриття з піснею «Червона калина» на вустах… Наші воїни ЗСУ віддають свої життя за майбутнє нашої країни. Слава Україні!!!

Пропонуємо переглянути виставки: «Одна нероздільна родина», «Українська соборність: сторінки підручників», «Слава тобі Україно! Ти вільна й соборна».

22.01.2023


«Просвітлої дороги свічка чорна» (До 85-річчя з Дня народження Василя Стуса)

До дня народження поета бібліотека презентує нові видання творів Василя Стуса, біографії та наукові розвідки.

Дивитись «Виставки»

05.01.2023 


Різдво посеред війни: мистецькі рефлексії

Дивитись «Війна, Людина, Культура»

27.12.2022


Зберегтись. Бути. Перемогти. Психолог і війна

Війна принесла випробування у наше життя. Нам треба вистояти, перемогти й відродитися. А для цього нам потрібна психологічна стійкість – індивідуальна і колективна. Це те уміння, яке дозволить пройти крізь усі випробування, залишаючись людьми, зберігаючи, відновлюючи та плекаючи при цьому наше психічне здоров’я, особистісну цілісність, зріст та наші соціальні зв’язки. Бібліотека презентує віртуальну виставку, присвячену проблемам психологічної допомоги у воєнний час.

Дивитись «Віртуальні виставки»

21.12.2022


Казкотерапія виховує, лікує, розвиває

Враховуючи сьогодення, бібліотека БДПУ пропонує звернути увагу на цю виставку, щоб допомогти нашій малечі пережити психологічні навантаження. Вашій увазі представлені матеріали, в яких розглядається метод казкотерапії, як один із засобів роботи з дитиною.

Дивитись «Віртуальні виставки»

16.12.2022

«Навчаємось критично мислити»

Бібліотека починає проект з медіаграмотності «Навчаємось критично мислити» проект, покликаний формувати навички поведінки в інформаційній площині під час війни. Теми : Інформаційна безпека країни, особиста безпека в соцмережах під час війни, алгоритм поведінки у протидії ворожим фейкам і пропаганді.

Дивитись «Інформаційна безпека»

15.12.2022


День Збройних Сил України

Українська література це і героїчний літопис, і мартиролог жертв , і полум’я, і надії, і творчий імпульс, і велика любов. У важкий час випробувань звертаємось до шедеврів рідного слова за духовною підтримкою, натхнення та прикладом героїчної звитяги.

Дивитись «Від козаків до наших днів збережемо вогонь батьків»

06.12.2022 


Сторінка: 2  3  4  5  6  7  8  9  10  11