Книги-ювіляри

473 переглядів

Оновлено: 07.10.2022


Ювілей – не просте свято, а серйозна дата, віха людського життя. Але виявляється, дні народження бувають не лише у людей, але й у книг.

Це книги, що йдуть через віки, книги, які витримали випробування часом. Роки, десятиліття, століття несуть вони свою мудрість людям. Цим книгам призначено було пережити століття, стати справжніми шедеврами, які покли кані відображати великий літопис Життя.

Сучасні технології, гаджети та інтернет роблять інформацію доступною багатьом. Натисканням декількох кнопок можна дізнатися, де пройде фестиваль народної музики, як дістатися в будь-яку точку країни, що їли індіанці і багато іншого. Але коли хочеться усамітнитися і зануритися в іншу реальність, кращим вибором стає художня книга.. У кожної книги свій характер, своя доля, свій шлях до читача, а найкраще свято для книги – коли цю книгу читають і перечитують! А довголіття книги залежить від її читачів.

“У кожного своя доля і свій шлях широкий…” Ці слова великого Тараса Шевченка стосуються людини. Та й книги, як і люди, мають свою долю, свою історію, вони народжуються, але не вмирають.

Пропонуємо переглянути:

Вечори на хуторі біля Диканьки

Конан Дойл
Евклід "Начала" 535 років Г. Уеллс - Людина невидимка Мандрівки, що нас випробовують Книги ювіляри 2018 року
Книги-ювіляри 2019 року 300-років роману Д. Дефо «Робінзон Крузо» Олесь Бродяга «Покаяння», «Золоті тенета» ( 20 років від написання)
 «Книги перевіренні часом» Самоцвіти Віри Єніної