Новини та події

1 291 переглядів

Українці і імперія зла: читаємо і слухаємо істориків

Дискутувати про візію майбутнього України, не заглядаючи в її минуле, неможливо. Історія українського народу – це шлях боротьби мільйонів людей за власну незалежність, ідентичність та за вибір жити саме на цих теренах, під синьо-жовтим прапором.

Бібліотека БДПУ пропонує вашій увазі наукові історичні дослідження, матеріали сайтів та подкастів, документальні фільми, інтерв’ю.

Дивитись «Віртуальні виставки»

22.08.2024


День Державного Прапора України

Щороку День Державного Прапора в Україні традиційно відзначають у переддень Дня Незалежності. В умовах повномасштабного вторгнення, це свято набуло особливого значення. Кольори українського прапора стали символом стійкості, незламності та протистояння агресії окупантів.

Українці на тимчасово окупованих територіях дуже чекають, коли український прапор знову з гордістю майорітиме у їхніх містах, селищах та селах.

Дивитись «Віртуальні виставки»

22.08.2024


Віддалений доступ до бази даних Scopus за допомогою корпоративної пошти

Це дозволить викладачам БДПУ отримати доступ до наукових публікацій, аналітики, та інших ресурсів Scopus з будь-якого місця, використовуючи офіційну електронну адресу, надану нашим університетом.

Дивитись «Scopus»

09.08.2024


Читаємо про EOSC. (Європейська Хмара Відкритої Науки)

EOSC це відкрите і надійне середовище для управління даними досліджень та  засіб надання сервісів європейським дослідникам, який дозволить їм максимально використовувати можливості відкритої науки. EOSC має створити універсальний портал доступу, де всі європейські вчені зможуть знаходити, використовувати та мати багаторазове використання  результатів та даних досліджень з різних дисциплін.

Дивитись «Відкрита наука. Підручники. Посібники. Навчальні курси».

29.07.20224


«Слово триваюче». Ігор Калинець (85 років з дня народження)

Читаємо поета

Дивитись «Літературний гід»

08.07.2024


Оновлення Journal Citation Reports

На вебінарі розповідалось про оновлення Journal Citation Reports (JCR)™. Починаючи з цьогорічного випуску, звіти про цитування журналів включатимуть уніфіковані рейтинги за тематичними категоріями, що допоможе спростити оцінку ефективності журналу та підвищити прозорість і інклюзивність.

Дивитись «Бібліотечна освіта»

05.07.2024


Відкрита наука сьогодні: виклики та перспективи

26 червня 2024 року о 16:00 у рамках програми підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників Бердянського державного педагогічного університету “ARS DOСENDI” і в межах реалізації проєкту Open4UA відбулась онлайн-лекція “Відкрита наука сьогодні: виклики та перспективи”.

Дивитись «Бібліотечна освіта»

01.07.2027


 

Проблематика конституційного права на сторінках фахових періодичних  та наукових видань

28 червня 1996 р. Верховна Рада України прийняла нову Конституцію України – першу Конституцію незалежної української держави.

Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність і було найважливішим кроком у забезпеченні прав людини і громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.

Дивитись «Віртуальні виставки»

26.06.2024


Слово і музика: зустріч

Катерина Калитко і Мар’яна Садовська. «Українська втома». Музично поетичний перфоманс на два жіночі голоси.

«Пиріг і Батіг» співають Тичину, а «Мертвий півень» Йогансена.

ЦСМ «Дах» з камерною оперою «Феномен доби» (звучання та змісти Тичини).

Барокова поезія «Хореї Козацької» на «Країні Мрій».

Дивитись «Війна. Культура. Людина»

24.06.2024


Курси про штучний інтелект

Програми курсів охоплюють широкий спектр тем, включаючи машинне навчання, глибинне навчання, обробку природної мови та інші важливі аспекти ШІ. Навчальні матеріали розроблені таким чином, щоб бути зрозумілими та доступними як для новачків, так і для тих, хто вже має певний досвід у цій галузі.

Детальніше «Штучний інтелект (ШІ) в освіті – нові можливості»

21.06.2024


«Рецензування в епоху відкритої науки: нові виклики та можливості»

Відкрите рецензування: переваги, виклики та практичні поради. Підвищення кваліфікації для рецензентів. Онлайн курс з 25 червня до 16 липня.

Детальніше «Відкрита наука. Підручники, посібники, навчальні курси»

20.06.2024


Підручники і навчальні посібники з відкритої науки

Як працює відкрита наука? Актуальна інформація. Корисний інструментарій. До вашої уваги підручники, посібники, презентації.

Дивитись «Підручники і навчальні посібники з відкритої науки»

13.06.2024


6 червня відбувся вебінар «Аналіз публікаційної активності установи», на якому були розглянуті питання аналізу публікацій для додаткового Web of Science та InCites та оцінка наукового вдосконалення ефективності поточних робіт.

Дивитись «Бібліотечна освіта»

12.06.2024


 

Цифрова безпека для медійників. Розпізнавання дезінформації на YouTube. Розвиток критичного мислення: навчальні курси, вебінари, тренінги

Навчаємось інформаційної гігієни: курси, вебінари, тренінги. Встигніть зареєструватись!

Дивитись «Інформаційна безпека»

10.06.2024


Бібліотекарі БДПУ взяли участь у ХІІІ Всеукраїнській онлайн-школі бібліотечного журналіста на тему
«Бібліотечний журналіст і безбар’єрність: розширюємо горизонти», яка відбулась з 28–31 травня 2024 р.

У програмі розглядались сучасні тенденції створення безбар’єрного інформаційного простору в бібліотеках України, досвід колег із книгозбірень Європи, США та Австралії щодо впровадження інклюзивної культури…

Дивитись «Бібліотечна освіта»

06.06.2024


«Штучний інтелект в освіті – нові можливості»

Штучний інтелект стає все більш важливим інструментом у сфері освіти та науки. Його можливості відкривають нові горизонти для навчання, досліджень і розвитку кар’єри. Що слід знати про переваги та недоліки використання ШІ в освіті, дізнайтесь про це у новій рубриці «Штучний інтелект в освіті – нові можливості».

Дивитись «Штучний інтелект в освіті – нові можливості»

31.01.2024


Сторінка: 2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15