Міжнародні програми та гранти

112 переглядів

Оновлено:06.10.2022


Спеціально для тих, хто “наполегливо” шукає  можливостей для подорожей, навчання чи роботи  за кордоном – підбірка сайтів, на яких можна знайти гранти, конкурси, стажування, міжнародні проекти та літні школи.

1.Велика ідея

Сайт дуже зручний у використанні, містить понад 200 можливостей щомісяця – гранти, конкурси, події, школи з різних спеціальностей та для людей різного віку, які проходять як на території України, так і в різних куточках світу.

2.Litcentr 

Тут знайдуть можливості розвитку свого таланту літератори: письменники та поети, а також журналісти.

3.Unistudy

На сайті подана інформація про міжнародні освітні програми та навчання за кордоном.

4.Mladinfo

Один з тих сайтів, на яких регулярно з’являються нові конкурси, міжнародні програми та тренінги. Варто просто час від часу переглядати їх, обирати той чи інший цікавий проект і вирушати за новими знайомствами та досвідом.

5.Platforma

На цьому сайті, окрім цікавих статей, є і розділ “Можливості”, в якому зібрані варіанти навчання, стажування в різних куточках світу, а віднедавна ще й вакансії роботи у Києві.

6. Агенція регіонального розвитку Житомирської області

На сайті надано перелік грантів, також методичні рекомендації для правильного написання проектів та отримання грантів.

7. Європейська ліга професійного розвитку (ELPD)

Злагоджена команда професіоналів, діяльністю якої є сприяння та поширення європейських пріоритетів та цінностей в галузі професійної освіти та науки,  з метою подальшої інтеграції України у європейське суспільство.

Основними видами діяльності ELPD є: організація та проведення наукових міжнародних стажувань, курсів підвищення кваліфікації, конференцій, семінарів, форумів, тематичних круглих столів, навчально-ознайомчих подорожей та інших заходів в області педагогіки, медицини, охорони здоров’я, права та юриспруденції, культури, економіки, туризму та ін.

8. QS Top Universities – Особисті та віртуальні університетські ярмарки – заходи магістратури та MBA. Відкрийте для себе найкращі університети з усього світу на безкоштовних віртуальних та особистих студентських заходах. Від зустрічей до університетських ярмарків до семінарів і панелей – це найкращий спосіб знайти ступінь магістра. Учасники заходу можуть подати заявку на наші ексклюзивні стипендії QS World Merit Scholarships.