Новини та події


Книжковий Арсенал 2021

Фокус-тема фестивалю «оптимісти скептики»

23 червня стартує Книжковий Арсенал

Дивитись «Літературний гід»

17.06.2021


«Газета – перша чернетка історії» (Пилип Грем). Зважаючи на цю думку, фонд рідкісної та цінної книги в переддень професійного свята журналістів поповнився періодичними виданнями. Це підшивки газет: «Приморський степ», «Південна зоря», «Юный  ленинец», «Пионерская правда», «Зірка», хронологічні межі яких охоплюють період з 1964-1971 рр.  Запрошуємо всіх бажаючих попрацювати з історичним джерелами радянської епохи. Відкинувши ідеологічний момент, Ви, можете дізнатися чим жила Бердянщина в цей період та дослідити світ радянської дитини.

Дивитись «Фонд рідкісної і цінної книги»

09.06.2021 


«Відповідальність та незаангажованість: святкуємо день журналістики»

«Журналістика – це і служба, і творчість, і вистава, і гра: з самим собою, з читачами, з головним редактором, з підлеглими, якщо вони в тебе є. Але коли в тебе виходить дійсно комусь допомогти, лише тоді виникає розуміння особливого сенсу цієї професії».                           

 (Леонід Шаров)

Дивитись «Виставки»

03.06.2021


Критичне мислення в соціальних мережах

  •   Критичне мислення:
  • –Як не стати «овочем»?
  • –Вакцини, масони, рептилоїди.
  • –Чому інтернет робить нас тупішими?
  • –Правда існує?

Дивитись «Літературний гід»

24.05.2021


Формування математичних уявлень у дітей дошкільного віку

«Людський розум є математичним: він прагне до точності, до вимірювання, до порівняння. Без математичного виховання та освіти неможливо ані зрозуміти прогрес нашої епохи, ані взяти в ньому участь».

(М. Монтессорі)

Дивитись «Виставки»

18.05.2021


Бібліотека – філологам!

Студенти Факультету філології та соціальних комунікацій ознайомились з матеріалами виставки, присвяченій В. Стефанику. Була представлена спадщина автора, критика і матеріалознавство, навчальна та методична література.

17.05.2021


Родинний світ: очима соціологів, психологів, письменників

«Міцна сім’я – як хороша книга : її зміст знаєш давно, але ще і ще раз хочеться перечитати».

(О. А. Захаренко)

Дивитись «Виставки»

14.05.2021


Наука в БДПУ: проекти, дослідження, інновації

Дні науки в Бердянському державному педагогічному університеті дають можливість показати всім творчі здобутки викладачів вишу, рівень їх дослідницької діяльності та вміння опрацювання інформації. Бібліотека презентує добірку наукових та навчально-методичних публікацій за 2018 – 2021 роки.

Дивитись «Виставки»

13.05.2021


Науково творчий пошук викладачів БДПУ

Незважаючи на складні умови та виклики сьогодення, викладачі БДПУ демонструють істотні здобутки за різними напрямками наукової діяльності. Пропонуємо вашій увазі праці викладачів на сторінках періодичних видань.

Дивитись «Виставки»

12.05.2021 


Селянський Бетховен: творчість Василя Стефаника (150 років від дня народження)

14 травня виповнюється 150 років від дня народження Василю Семеновичу Стефанику – українському письменнику, майстру експресіоністичної новели, громадському діячу, політику.

Дивитись «Виставки»

12.05.2021


«Із янголом на плечі» (60 років з дня народження І. Малковича)

10 травня 1961 року народився Іван Антонович Малкович – український поет і видавець, власник і директор видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», редактор, упорядник, автор та перекладач кількох десятків книжок для дітей, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка.

Дивитись «Виставки»

07.05.2021


Сторінка: 2  3  4  5  6  7  8  9  10  11