Новини та події


Людина на війні: спогади про Другу світову

Жодна інша історична подія не залишила такої глибокої рани у пам’яті переважної більшості народів планети і душах людських, як Друга світова війна – війна небувалих масштабів, що розколола світ не тільки просторово-територіально, а й у часі. 

Ця війна залишається подією, до якої досі найбільше і найчастіше звертається наша активна історична пам’ять. Політики і полководці, рядові солдати і в’язні концтаборів, жінки та діти – конкретні люди, чий досвід і пам’ять і утворюють різнобарвну картину буття народу у кривавому світовому конфлікті.

Ми не відповідальні за минуле. Ми відповідальні за пам’ять про минуле.

Дивитись «Виставки»

07.05.2021


Танцю, до тебе прагне серце і душа  (до Міжнародного дня танцю)

«Хоча життя і не складається з одних лише танців, зате справжній танець – як усе життя».

Леонід Сухоруков

Дивитись «Виставку»

27.04.2021 


Вища школа України: інтеграція в світовий академічний простір

Шлях європейської та світової інтеграції, обраний Україною, зумовлює необхідність інтенсивних змін в політичному, економічному й соціальному житті нашої держави. Це зумовлює реформаційні процеси в освітній галузі, спрямовані на досягнення рівня найвищих світових стандартів.

Дивитись «Виставки»

22.04.2021 


Молитви для донечки та сина

Невтомність нашого автора Степана Гериліва, викликає у читачів повагу, бо опанування нового жанру – це нові горизонти та нові літературні твори. Яскрава книжечка «Твоїм ім’ям мене нагородили» з дитячими віршованими молитвами до своїх іменних покровителів гарно ілюстрована малюночками та цікава своїм змістом. Навіть дорослим хочеться зазирнути в неї та прочитати молитву до свого покровителя. Дякуємо, що даруєте примірники і нашій бібліотеці. Бажаємо написати ще багато молитв, щоб вистачило на всіх дітлахів.

22.04.2021 


Правові реформи в Україні

Створення громадянського суспільства, становлення України як демократичної, соціально орієнтованої, правової держави, неможливе без здійснення правової реформи. В свою чергу зазначена реформа повинна проводитися з урахуванням здобутків правових систем, існуючих у найбільш розвинутих країнах світового співтовариства.

Сучасні реалії державно-правових реформ засвідчують прагнення громадянського суспільства і органів публічної влади усіх рівнів до активних змін практично у всіх сферах життєдіяльності.

Дивитись «Виставки»

19.04.2021 


З іменем твоїм…

В цьому році виповнюється 15 років з дня виходу в світ збірки віршів «Світанок» нашого земляка та співробітника Віктора Юрченка. Пропонуємо всім бажаючим ознайомитися з творчістю поета.

Дивитись «Книги ювіляри»

14.04.2021


Здорова нація – здорова країна

Кожен рік у всьому світі святкують Всесвітній день здоров’я. У наш час здоров’я – це фізична, психологічна, соціальна гармонія людини. Здоровий спосіб життя є однією з найвагоміших умов та чинників формування, збереження і зміцнення здоров’я навіть у складних екологічних і соціально-економічних умовах; забезпечує високу працездатність, добре самопочуття, ефективну адаптацію до змін довкілля. Бережіть здоров’я з молодих літ, зміцнюйте і примно­жуйте його! Здоров’я – безцінний скарб, дарований вам природою і вашими предками.

Дивитись «Віртуальні виставки»

07.04.2021


Academic integrity

Усе частіше в освітянській спільноті доводиться чути термін «academic integrity» або ж «академічна доброчесність». Бібліотека БДПУ долучається до розповсюдження даної інформації. 30 березня провідні фахівці бібліотеки Галина Потапенко та Людмила Золотар провели онлайн-зустріч зі студентами і викладачами Факультету філології та соціальних комунікацій. Якщо бажаєте провести захід з даної тематики, звертайтесь до Медіа-центру, головного корпусу БДПУ.

Дивитись «Академічну доброчесність»

31.03.2021


Історичними шляхами БДПУ

Бердянський державний педагогічний університет веде свою історію від Бердянської чоловічої гімназії , яка була відкрита 8 вересня 1872 року. Пропонуємо вам ознайомитися з етапами розвитку нашого учбового закладу.

Дивитись «Виставки з краєзнавства»

29.03.2021


Навчання математики в середній школі: проблеми та здобутки

Кожний учитель прагне зацікавити учнів предметом, бо це є запорукою успішного навчання. Таке завдання, безсумнівно, ставлять перед собою і вчителі математики.

Дивитись «Віртуальні виставки»

26.03.2021 


Сторінка: 2  3  4  5  6  7  8  9  10  11