Видатний правознавець України

442 переглядів

05.10.2023


100 років із дня народження Володимира Копейчикова (1923-2002)

Доктор юридичних наук, професор, дійсний член (академік) Академії правових наук України, заслужений діяч науки і техніки, відмінник освіти України – Копєйчиков Володимир Володимирович, народився 17 листопада 1923 р. у м. Харкові.

Академік В.В. Копєйчиков був членом кількох вчених та спеціалізованих рад із захисту кандидатських та докторських дисертацій з юридичних спеціальностей, а також членом редакційної колегії видання «Вісник Академії правових наук України».

За багаторічну науково-педагогічну та громадську діяльність Указом Президента в 1996 р. академіку Копєйчикову присвоєне почесне звання «Заслужений діяч науки і техніки». 22 серпня 1996 р. він був нагороджений Президентом України «Почесною відзнакою». У 1997 р. Міністерство освіти України присвоїло Володимиру Володимировичу звання «Відмінник освіти». У 2002 р. ректорат Університету економіки та права «КРОК» нагородив Копєйчикова В.В. Знаком Шани за його плідну багаторічну педагогічну й виховну роботу в Університеті «Крок».

На вшанування пам’яті завідувача кафедри теорії та історії держави і права Університету економіки та права «КРОК», доктора юридичних наук, професора, академіка АПрН України Копєйчикова Володимира Володимировича, зважаючи на значний вклад в розвиток юридичної науки в Україні та особливі заслуги перед Університетом, у 2003 році на фасаді Університету встановлено меморіальну дошку (скульптор – Щур Володимир Іванович), а також започатковано дві щорічні стипендії імені В.В. Копєйчикова для студентів юридичного факультету.

Наукова діяльність академіка АПрН України, доктора юридичних наук, професора Володимира Копєйчиков розглянута в презентації «Видатний правознавець України».

Переглянути презентацію↓

Примітка:

Для того щоб, переглянути віртуальну виставку на весь екран, натісніть «три вертикальні крапки»  та оберіть «повноекранний режим».