Профілактика СНІДу – складова безпеки держави

411 переглядів

01.12.2014


1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Сьогодні о 13:20 в конференц залі бібліотека БДПУ проводила захід «Профілактика СНІДу – складова безпеки держави».  На ньому були присутні  студенти соціально-гуманітарного факультету, факультету економіки та управління і факультету комп’ютерних та енергозберігаючих технологій.

Захід відкрила вступним словом завідуюча бібліотеки Білокінь Світлана Володимирівна. Вона закцентувала увагу присутніх на проблемі СНІДу та надала статистичні дані щодо ВІЛ-позитивних людей в Україні станом на 01.07.2014.р. 

Студенти мали змогу ознайомитись з віртуальною виставкою, яку продемонструвала  Мирослава Михайлівна Харитонова завідуюча довідково-інформаційним відділом. В ній було розкрито основні причини виникнення СНІДу, статистичні дані і шляхи профілактики хвороби, представлені наукові праці, щодо цієї проблеми та боротьби з нею, які знаходяться у нашій бібліотеці. 

Після демонстрації віртуальної виставки, студенти переглянули соціальний ролик «Вибір за тобою», який підготувала Галина Володимирівна Потапенко редактор відділу медіацентру. В ньому розкривається життя людини хворої на СНІД,  її почуття і ставлення суспільства до неї. 

 

Наприкінці заходу Білокінь Світлана Володимирівна звернулась до присутніх з закликом:

«Шановні студенти, пам’ятайте, що життя та здоров’я – це головна цінність для людини».

 

Золотар Людмила Миколаївна

Провідний бібліотекар з роботи по популяризації і впровадженні інновацій

Фото з архіву бібліотеки