Дні науки в БДПУ 2016

594 переглядів

19.05.2016


Співробітники бібліотеки підготували та провели інформаційний супровід до Днів науки в БДПУ.

Презентація «Науково – дослідна робота викладачів БДПУ. 2013 – 2016» налічує 265 видань всіх інститутів та факультетів і є джерелом навчальної та дослідницької інформації.

І хоч даний захід проводиться щорічно, наші фахівці постійно вдосконалюють методи презентації навчальних видань, бо відкритий перегляд наукових публікацій викладачів університету дає можливість ознайомитись зі змістом і оформленням видань, отримати уявлення про масштаб наукової діяльності всього педагогічного колективу.

Дуже приємно отримувати подяки від науковців про організовані виставки, презентації та  інформаційні новини з бібліотечного сайту.

«Висловлюємо щиру подяку завідувачу бібліотеки С.В. Білокінь і всім співробітникам за допомогу в організації та проведенні Днів науки-2016, зокрема, за цікаву й корисну виставку наукових і навчальних видань, презентацію друкованої продукції викладачів університету».

к.філ.н., доц., учений секретар

наукового відділу БДПУ Ліпич В.М.

«Завжди бувають дуже доречними виставки наукових та навчально-методичних видань, які організовують співробітники нашої бібліотеки. Ця виставка є красномовною демонстрацією наукових досягнень викладачів БДПУ. Звертає увагу професіоналізм бібліотекарів у презентації видань, їх зацікавленість та доброзичливість».

к.пед.н., доц., заст. директора

з наукової роботи ІСПКО І.Г. Улюкаєва

«Дякуємо бібліотеці БДПУ за щоденну кропітку роботу з підготовки на сайт університету інформації про життя і творчість письменників, а також за підготовку виставок до Днів науки».

д.філ.н., проф., зав. кафедри української

літератури та компаративістики Новик О.П.

Дякуємо і ми вам, наша наукова еліта, за теплі слова і побажання, бо це дає нам підтримку у нашій щоденній та кропіткій праці.