Бібліотека БДПУ здійснює системний підхід в провадженні культури академічної доброчесності

181 переглядів

02.12.220


27.11.20 пройшла онлайн-конференція для студентів хореографічних спеціальностей ФППОМ , де піднімались питання про стандарти академічної доброчесності, інформаційну компетентність студентів, можливості, які надає бібліотека для навчання та наукової діяльності. Під час віртуальної екскурсії бібліотекою учасники конференції мали можливість ознайомитись зі складом книжкових фондів, багатопрофільними інформаційними ресурсами сайту.
02.12.11 бібліотека зустрічалась в форматі онлайн-конференції  зі студентами спеціальності Філологія (германські мови та літератури) ФФСК. Всі напрямки розмови: академічні стандарти наукового дослідження, алгоритм пошуку інформації, різноманіття бібліотечних фондів, та напрямків її роботи , все це стало важливим початком серйозної розмови про академічну доброчесність та умови  для плідної наукової діяльності.
Важливо зазначити, що тематика віртуальних екскурсій бібліотекою для студентів конкретних спеціальностей була різноманітною і враховувала конкретні навчальні запити майбутніх спеціалістів.

Цикл цих віртуальних зустрічей буде продовжено.