Академічна доброчесність в університетській спільноті

163 переглядів

19.02.2024


В форматі онлайн конференції з магістрантів факультету фізичної культури, спорту та здоров’я людини (16 лютого 2024 року) та студентами 1-4 курсів факультету філології та соціальних комунікацій (19 лютого 2024 року) відбулась розмова про академічну доброчесність.

Провідна бібліотекарка Галина ПОТАПЕНКО ознайомила студентів з нормативно-правовою базою, що регламентує дотримання академічної доброчесності в університеті. Розповіла чому не можна зловживати нейромережею ChatGPT. Також студенти дізнались як оформлювати бібліографічні цитування та посилання. Наприкінці зустрічі пані Галина проінформувала здобувачів вищої освіти про ресурси відкритого доступу, які можна використовувати при написані наукових робіт.

Завідувачка відділу обслуговування Ірина ФІЛОН ознайомила студентів та викладачів з літературою про методологію наукових досліджень та академічне письмо.

Мета заходу: ознайомити студентів із поняттям «академічна доброчесність», пояснити що таке плагіат, навчити аналізувати та використовувати готову інформацію відповідно до норм академічної доброчесності; виховувати повагу до чужої діяльності, інтелектуальної праці.

Дізнайся у бібліотеці як бути академічно доброчесним.