Images tagged "hhhhhhhhh"

No Commentsto Images tagged "hhhhhhhhh"

 1. Добрый день!
  Подскажите, пожалуйста, как можно зарегистрироваться в библиотеке, чтоб пользоваться книгами?

  • Добрый день.
   В библиотеке регистрироваться не нужно. Книги в печатном виде можно взять по читательскому билету, а электронные находятся на сайте библиотеки в разделе “Електронні підручники”.

  • На веб-сторінці бібліотеки справа є розділ «Електронний каталог». Входите до нього і розпочинаєте Простий пошук: по назві, по автору, по ключовим словам. Відбираєте і отримуєте результати. Майте на увазі, що на сторінці відображаються тільки перші 10 записів назв,  інші  з’являться якщо результати пошуку полистати   >>

 2. Есть ли в библиотеке книга Горбань С.Ф., Снежко Н.В.Теория вероятности и мат. статистика?

  • Да, есть. Поработать можно в читальном зале и взять книгу на абонементе в 1-А корпусе.

  • Пошук можна провести або у електронному каталозі (див. п.1), або в систематичному каталозі (каб. 11 центральний корпус університету).

 3. Доброго дня, допоможіть мені будь-ласка знайти статтю Бондар Людмили "Облік фондів у педагогічних бібліотеках України: сучасний стан і перспективи" з журналу "Бібліотечний форум України" №1 2014 року

  • Доброго дня. На жаль на перше півріччя 2014 року журналу “Бібліотечний форум України” не був передплачений бібліотекою.

 4. Доброго дня! В збірнику Бердянського держ. пед. ун-ту "Актуальные проблемы подготовки учительских кадров" в 1993 р. була  надрукована  стаття Солодухової О. Г., Икуніної З. І. "Удосконалення підготовки вчителів праці в сучасних умовах", якщо цей збірник є в бібліотеці, будь ласка уточнить назву статті, сторінки і мову. Дякую!

  • Доброго дня. У бібліотеці знаходяться збірники Бердянського держ. пед. ун-ту починаючи з 2000 років. Даного збірника нажаль не має.