До вершин шевченкового генія – до Дня народження Тараса Шевченка

14.03.2018


Не треба нагадувати українцям, що 9 березня – річниця Дня народження Тараса Григоровича Шевченка, величного сина українського народу.

Темою літературної вітальні, яка відбулась сьогодні, стала актуальність шевченківської спадщини у сьогоденні.

Так як цю зустріч з лейтмотивом «Розмова про геній Тараса Шевченка» готували університетські бібліотекарі, то автором сценарію та ведучою зустрічі була завідуюча відділом обслуговування Ірина Філон, а бібліотекарі Оксана Білявська та Ольга Парапанова презентували дві виставки «До вершин шевченкового генія» та «Геній тримає над нами небо» з творами Шевченка та художніми бібліотечними джерелами про життєпис та творчість Тараса Шевченка.

Цікава розмовна програма доповнювалась презентаціями книг з шевченківськими розвідками авторів Забужко О., Плюща Л., Грабовича Г., Дзюби І., сюжетом з фільму «Сон» та піснею сестер Тельнюк.

Студенти Столяр Ганна, Прохоренко Альона, Тіщенко Богдан, Пономарь Ольга читали прозу та вірші Тараса, а прекрасні виступи професорів Ольги Новик та Ольги Харлан, і студента Короткого Олексія вивели остаточну аксіому, що Шевченка треба читати, бо він актуальний як в ті часи, так і зараз.

  •  
  • Технічний супровід підготувала і провела провідний бібліотекар Галина Потапенко.
  • Писала Шилова Тетяна, бібліотекар 1 кат.