Бази пошуку літератури

153 переглядів 

03.05.2024


  1. Open Access Theses and Dissertations – тези та дисертації у вільному доступі. OATD.org прагне стати одним із найкращих ресурсів для пошуку дипломних робіт та дисертацій у відкритому доступі. Метадані (інформація про дисертації) надходять із понад 1100 коледжів, університетів і науково-дослідних установ. Зараз OATD індексує 7230360 тез та дисертацій.
  2. Perplexity – це пошукова система на базі чат-боту. Одна з найкращих штучних пошукових систем, яка була запущена у 2022 році. Система генерує відповіді, використовуючи джерела з Інтернету та цитує посилання у текстовій відповіді.
  3. Enago Read це інтелектуальний асистент, який за допомогою штучного інтелекту швидко виводить основні висновки та ключові ідеї з літературних джерел, спрощуючи процес огляду і дозволяючи дослідникам ефективно використовувати свій час.
  4. Connected Papers – це веб сайт, який допомагає дослідникам знаходити та вивчати наукові статті за галузям та інтересами.
  5. Open Knowledge Maps – це найбільша в світі пошукова система наукових знань на основі ШІ. Вона є благодійною некомерційною організацією, заснованою на принципах відкритої науки. Мета – створити інклюзивну, стійку та справедливу інфраструктуру, якою може користуватися будь-хто.
  6. Lens.org – це безперервна діюча відкрита установа, яка обслуговує інноваційні знання протягом двох десятиліть. Lens перетворилася на платформу для поєднання культур наукових досліджень, винахідництва, підприємництва та промисловості.
  7. Litmaps це науковий інструмент для пошуку та систематизації літературних джерел.
  8. Mendeley – це безкоштовна програма для управління бібліографічною інформацією, яка дозволяє зберігати та переглядати наукові роботи у форматі PDF, а також має підключення до міжнародної соціальної мережі науковців.
  9. Semantic scholar це безкоштовний дослідницький інструмент для пошуку наукової літератури на основі ШІ, заснований Інститутом штучного інтелекту Аллена.