«Запорізький край – багатогранність поглядів» ІІ частина

850 переглядів

21.06.2019


21 червня, у стінах БДПУ відбулася ІІ частина краєзнавчого циклу «Запорізький край – багатогранність поглядів» присвячена 80-річчю Запорізької області, яку організувала університетська бібліотека.

Захід відвідали представники центральної міської бібліотеки
ім. Т. Зінківського та її філій, Бердянського краєзнавчого музею, міського відділу культури.  Доповіді учасників були змістовні та висвітлювали різні аспекти краєзнавчої діяльності регіону. Цікавим та грунтовним був виступ Суріної Людмили,  бібліотекаря філії № 7 ЦБС, з теми «Популяризація краєзнавства та краєзнавчої літератури за допомогою Інтернету». Наступним доповідачем була Кулик Ольга, науковий співробітник Бердянського краєзнавчого музею, з доповіддю «Збереження пам’яток історії та культури колишніх музеїв з ліквідованих промислових підприємств м. Бердянська». Невід’ємною частиною бібліотечної роботи є складання та публікація бібліографічних покажчиків. І саме цьому питанню був присвячений виступ головного бібліографа центральної міської бібліотеки Старохатньої Валентини на тему «Коло краєзнавчих бібліографічних видань центральної міської бібліотеки ім. Т. Зінківського». Бердянщина багата на талановитих людей.  Постать Олексія Огульчанського є знаковою для нашого краю. Саме йому був присвячений виступ Проценко Ганни, завідуючої бібліотеки-філії № 4 ім. В. Єніної з теми «Олексій Огульчанський як письменник, педагог, дослідник Північного Приазов’я через призму бібліотек». Бібліотеки відіграють велику роль у вивченні та збереженні краєзнавчого матеріалу. Цей напрямок був розкритий в доповіді Харитонової Мирослави, завідуючої довідково-інформаційного відділу бібліотеки БДПУ, з теми «Історія створення бібліотек».

Сподіваємось, в подальшому, на плідне співробітництво усіх бібліотечних установ не лише міста Бердянськ, але й усієї Запорізької області з краєзнавчого напрямку.

Матеріал підготувала Харитонова Мирослава

Завідуюча довідково-інформаційним відділом бібліотеки БДПУ